Witaj

Prymus szkoły - Wzorowy uczeń Wzorowy uczeń kl. I-III Wzorowy uczeń kl. IV-VIII Osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017

Uczniowie

Osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017

Blok humanistyczny

miejsce

szczebel

nazwa

klasa

uczeń

opiekun

wyróżnienie

ogólnopolski

Konkurs Literacki „Niektórzy lubią poezję”

6b

Natalia Zimińska

J.Bartosik

wyróżnienie

powiat

Powiatowy mały konkurs recytatorski

6b

Natalia Zimińska

J. Bartosik

wyróżnienie

ogólnopolski

Konkurs Języka Angielskiego

5c

Ignacy Forysiewicz

O.Kurzak

 

gminny

Konkurs Języka Angielskiego

6d

Maja Stasiak

O.Kurzak

Blok matematyczny

miejsce

szczebel

nazwa

klasa

Uczeń/zespół

opiekun

laureat

ogólnopolski

Konkurs matematyczny PANDA

5c

Cezary Goszczyński

M.Biesiada

finaliści

Etap rejonowy

Kuratoryjny Konkurs matematyczny dla uczniów szkół podstawowych

5c

Katarzyna Adamska

Ignacy Forysiewicz

Cezary Goszczyński

M.Biesiada

finalista

wojewódzki

Kuratoryjny Konkurs matematyczny dla uczniów szkół podstawowych

5c

Cezary Goszczyński

M.Biesiada

I

Powiat

Konkurs Powiatowy

4c

Jan Gwozdecki

R.Adamski

II

powiat

Konkurs Powiatowy

4c

Mikołaj Dobrowolski

 

II

powiat

Konkurs Powiatowy

5c

Ignacy Forysiewicz

M.Biesiada

I w kl.6

powiat

Konkurs Powiatowy

5c

Cezary Goszczyński

M.Biesiada

Wyróżniona/Żaczek

 

międzynarodowy

Konkurs Kangur Matematyczny 2017

2

Lorek Wiktoria

Kaziukajtis Przemysław

B.Szymańska

 

Wyróżnieni/Maluch

Międzynarodowy

Konkurs Kangur Matematyczny 2017

3

Stemler Mateusz

Świechowski Wiktor

Niewulska Gabriela

Ewa Rogulska

Wyróżnieni/Maluch

Międzynarodowy

Konkurs Kangur Matematyczny 2017

4

Dobrowolski Mikołaj

Niewulska Aleksandra

Kluzek Janusz

 

Beniamin

Bardzo dobry Wyróżnienie

Międzynarodowy

Konkurs Kangur Matematyczny 2017

5

Cezary Goszczyński, Ignacy Forysiewicz

M.Biesiada

Wyróżnienie/Beniamin

Międzynarodowy

Konkurs Kangur Matematyczny 2017

6c

6d

Hanna Wilczyńska

Maja Stasiak

M.Adamska

R.Adamski

Sukcesy sportowe

miejsce

szczebel

nazwa

klasa

Uczeń/zespół

opiekun

II m.

III m.

I m.

III m.

III m.

III m.

II m.

II m.

II m.

III m.

III m.

powiat

Mistrzostwa powiatu w drużynowych biegach przełajowych

6d

6d

6c

5b

5a

4c

4c

4c

4c

4b

4b

Ola Kucybała

Gródka Maks

Alicja Łuczak

Sz. Bodak

D.Jesiotr

Mikołaj Dobrowolski

J.Marcinkowska

N.Sójka

J.Wiśniewska

Bartek Krawczyk

Maks Zacharczuk

A. Jarczewska

R.Kiesz

J.Iwański

II m.

powiat

Mistrzostwa powiatu w mini piłce siatkowej dziewcząt

6d

6d

6d

6c

6c

6c

6c

6c

Kucybała Ola

Ptak Dominika

Stasiak Maja

Wiktoria Bania

Ewa Kolorz

Alicja Łuczak

Małgosia Radkiewicz

Kamila Sydonowicz

A.Jarczewska

III m.

powiat

chłopców

6d

6d

6d

6d

6d

6c

6c

6c

Zapała Mateusz

Woźniak Konrad

Gródka Maks

Kowalski Damian

Szatkowski Jan

Cichoń Konrad

Krawczyk Jakub

Mazurkiewicz Grzegorz

 

R.Kiesz

III m.

powiat

Mistrzostwa powiatu w mini piłce ręcznej dziewcząt

6d

6d

6d

6c

6c

6c

Kucybała Ola

Ptak Dominika

Stasiak Maja

Szczygłowska

Zaborowska Kasia

Zduniewicz

A.Jarczewska

III m.

powiat

chłopców

6d

6d

6d

6c

6c

6b

6b

6b

Winiecki Jakub

Woźniak Konrad

Zapała Mateusz

Gderczyk

Krawczyk

M.Raczyński

D. Bogusław

A.Gajowiecki

J.Iwański

R.Kiesz

B.Pawlik

B.Hertel

II m.

powiat

Mistrzostwa powiatu w czwórboju LA dziewcząt

6d

6d

6d

6c

6c

Kucybała Ola

Ptak Dominika

Łacic Oliwia

Kolorz Ewa

Łuczak Alicja

B.Pawlik

II m.

powiat

chłopców

6d

6d

6c

6c

5a

Gródka Maks

Winiecki Jakub

Kuś Andrzej

Mazurkiewicz

D.Jesiotr

B.Hertel

R.Kiesz

I m.

powiat

Mistrzostwa powiatu w mini piłce koszykowej dziewcząt

6d

6d

6d

6d

6d

Dutkowska Ula

Kucybała  Ola

Łacic Oliwia

Ptak Dominika

Stasiak Maja

A.Jarczewska

I m.

powiat

chłopców

6d

6d

6d

6d

6d

5b

5a

Kowalski Damian

Winiecki Jakub

Wiśniewski Mikołaj

Woźniak Konrad

Zapała Mateusz

J.Kozakowski

D.Jesiotr

J.Iwański

R.Kiesz

III m.

powiat

Mistrzostwa powiatu w mini piłce nożnej dziewcząt

6d

4c

Łacic Oliwia

Z.Nowak

R.Kiesz

V m.

powiat

chłopców

6d

6d

5b

5a

4c

4c

Woźniak Konrad

Gródka Maks

J.Kozakowski

D.Jesiotr

M.Dobrowolski

G.Pańczyk

B.Pawlik

R.Kiesz

 

II m. k2

ogólnopolski

Młodziczki

6b

Julia Beim

N. Martuszewska

J.Stańczak

I m. k2

 

II m. k2

ogólnopolski

XXXVI Memoriał K.Góreckiego

6b

J.Beim, N.Martuszewska

A.Beim

J.Stańczak

III m. k1

ogólnopolski

Regaty im. Piotra Głażewskiego

6b

J.Beim

J.Stańczak

Inne

miejsce

szczebel

nazwa

klasa

uczeń/zespół

opiekun

wyróżnienie

ogólnopolski

Konkurs wiedzy o zdrowiu „Meditest”

6c

Hanna Wilczyńska

 

I m.

II m.

powiat

Konkurs wiedzy o lesie

6c

5c

Hanna Wilczyńska

Ignacy Forysiewicz

L.Morchat

I m.

Międzyszkolny

I Sportowa Korneliada

 

Reprezentacja szkoły

 

Zakwalifikowała się

ogólnopolski

O, polskie przeboje

6d

Dominika Ptak

 

I m.

ogólnopolski

Akcja „Pozytywna Energia” -„Warzywa i owoce spożywam codziennie”

2a

zespół

Anna Pomarańska

Karolina Andrzejak

wyróżnienie

diecezjalny

Konkurs plastyczny „Mój kościół na Pomorzu”

6b

Natalia Zimińska

B.Błażewicz

Laureatka

V m./rej.

diecezjalny

Konkurs wiedzy religijnej

6b

6a

Natalia Zimińska

Zosia Kowalska

B.Błażewicz

I m.

Złoty medal

wojewódzki

Wojewódzkie Integracyjne Zawody Latawcowe

6c

5c

Amelia Wiertel

Katarzyna Adamska

H.Protasiuk

H.Protasiuk

II m.

Srebrny

Srebrny

srebrny

wojewódzki

Wojewódzki Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych

 

6c

4c

5c

Zespół

Amelia Wiertel

Borysewicz Jakub

Goszczyński Cezary

H.Protasiuk

wyróżnienie

ogólnopolski

Zachowaj Trzeźwy Umysł

5c

Adamska K.


O.Kurzak

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Wałczu
    ul. Robotnicza 23
    78-600 Wałcz
  • tel./fax (67) 387 30 55

Galeria zdjęć