• Nasze sukcesy

      • Osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021

        Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wałczu im. Kornela Makuszyńskiego


        Osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019

        Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wałczu im. Kornela Makuszyńskiego

        Sukcesy_uczniow.pdf


         

        Osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018

        Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wałczu im. Kornela Makuszyńskiego

        Sukcesy_edukacyjne__w_roku_szkolnym_2017-18-_poprawione.pdf

         


        Osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017

        Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wałczu im. Kornela Makuszyńskiego

         

        Blok humanistyczny

        miejsce

        szczebel

        nazwa

        klasa

        uczeń

        opiekun

        wyróżnienie

        ogólnopolski

        Konkurs Literacki „Niektórzy lubią poezję”

        6b

        Natalia Zimińska

        J.Bartosik

        wyróżnienie

        powiat

        Powiatowy mały konkurs recytatorski

        6b

        Natalia Zimińska

        J. Bartosik

        wyróżnienie

        ogólnopolski

        Konkurs Języka Angielskiego

        5c

        Ignacy Forysiewicz

        O.Kurzak

         

        gminny

        Konkurs Języka Angielskiego

        6d

        Maja Stasiak

        O.Kurzak

        Blok matematyczny

        miejsce

        szczebel

        nazwa

        klasa

        Uczeń/zespół

        opiekun

        laureat

        ogólnopolski

        Konkurs matematyczny PANDA

        5c

        Cezary Goszczyński

        M.Biesiada

        finaliści

        Etap rejonowy

        Kuratoryjny Konkurs matematyczny dla uczniów szkół podstawowych

        5c

        Katarzyna Adamska

        Ignacy Forysiewicz

        Cezary Goszczyński

        M.Biesiada

        finalista

        wojewódzki

        Kuratoryjny Konkurs matematyczny dla uczniów szkół podstawowych

        5c

        Cezary Goszczyński

        M.Biesiada

        I

        Powiat

        Konkurs Powiatowy

        4c

        Jan Gwozdecki

        R.Adamski

        II

        powiat

        Konkurs Powiatowy

        4c

        Mikołaj Dobrowolski

         

        II

        powiat

        Konkurs Powiatowy

        5c

        Ignacy Forysiewicz

        M.Biesiada

        I w kl.6

        powiat

        Konkurs Powiatowy

        5c

        Cezary Goszczyński

        M.Biesiada

        Wyróżniona/Żaczek

         

        międzynarodowy

        Konkurs Kangur Matematyczny 2017

        2

        Lorek Wiktoria

        Kaziukajtis Przemysław

        B.Szymańska

         

        Wyróżnieni/Maluch

        Międzynarodowy

        Konkurs Kangur Matematyczny 2017

        3

        Stemler Mateusz

        Świechowski Wiktor

        Niewulska Gabriela

        Ewa Rogulska

        Wyróżnieni/Maluch

        Międzynarodowy

        Konkurs Kangur Matematyczny 2017

        4

        Dobrowolski Mikołaj

        Niewulska Aleksandra

        Kluzek Janusz

         

        Beniamin

        Bardzo dobry Wyróżnienie

        Międzynarodowy

        Konkurs Kangur Matematyczny 2017

        5

        Cezary Goszczyński, Ignacy Forysiewicz

        M.Biesiada

        Wyróżnienie/Beniamin

        Międzynarodowy

        Konkurs Kangur Matematyczny 2017

        6c

        6d

        Hanna Wilczyńska

        Maja Stasiak

        M.Adamska

        R.Adamski

        Sukcesy sportowe

        miejsce

        szczebel

        nazwa

        klasa

        Uczeń/zespół

        opiekun

        II m.

        III m.

        I m.

        III m.

        III m.

        III m.

        II m.

        II m.

        II m.

        III m.

        III m.

        powiat

        Mistrzostwa powiatu w drużynowych biegach przełajowych

        6d

        6d

        6c

        5b

        5a

        4c

        4c

        4c

        4c

        4b

        4b

        Ola Kucybała

        Gródka Maks

        Alicja Łuczak

        Sz. Bodak

        D.Jesiotr

        Mikołaj Dobrowolski

        J.Marcinkowska

        N.Sójka

        J.Wiśniewska

        Bartek Krawczyk

        Maks Zacharczuk

        A. Jarczewska

        R.Kiesz

        J.Iwański

        II m.

        powiat

        Mistrzostwa powiatu w mini piłce siatkowej dziewcząt

        6d

        6d

        6d

        6c

        6c

        6c

        6c

        6c

        Kucybała Ola

        Ptak Dominika

        Stasiak Maja

        Wiktoria Bania

        Ewa Kolorz

        Alicja Łuczak

        Małgosia Radkiewicz

        Kamila Sydonowicz

        A.Jarczewska

        III m.

        powiat

        chłopców

        6d

        6d

        6d

        6d

        6d

        6c

        6c

        6c

        Zapała Mateusz

        Woźniak Konrad

        Gródka Maks

        Kowalski Damian

        Szatkowski Jan

        Cichoń Konrad

        Krawczyk Jakub

        Mazurkiewicz Grzegorz

         

        R.Kiesz

        III m.

        powiat

        Mistrzostwa powiatu w mini piłce ręcznej dziewcząt

        6d

        6d

        6d

        6c

        6c

        6c

        Kucybała Ola

        Ptak Dominika

        Stasiak Maja

        Szczygłowska

        Zaborowska Kasia

        Zduniewicz

        A.Jarczewska

        III m.

        powiat

        chłopców

        6d

        6d

        6d

        6c

        6c

        6b

        6b

        6b

        Winiecki Jakub

        Woźniak Konrad

        Zapała Mateusz

        Gderczyk

        Krawczyk

        M.Raczyński

        D. Bogusław

        A.Gajowiecki

        J.Iwański

        R.Kiesz

        B.Pawlik

        B.Hertel

        II m.

        powiat

        Mistrzostwa powiatu w czwórboju LA dziewcząt

        6d

        6d

        6d

        6c

        6c

        Kucybała Ola

        Ptak Dominika

        Łacic Oliwia

        Kolorz Ewa

        Łuczak Alicja

        B.Pawlik

        II m.

        powiat

        chłopców

        6d

        6d

        6c

        6c

        5a

        Gródka Maks

        Winiecki Jakub

        Kuś Andrzej

        Mazurkiewicz

        D.Jesiotr

        B.Hertel

        R.Kiesz

        I m.

        powiat

        Mistrzostwa powiatu w mini piłce koszykowej dziewcząt

        6d

        6d

        6d

        6d

        6d

        Dutkowska Ula

        Kucybała  Ola

        Łacic Oliwia

        Ptak Dominika

        Stasiak Maja

        A.Jarczewska

        I m.

        powiat

        chłopców

        6d

        6d

        6d

        6d

        6d

        5b

        5a

        Kowalski Damian

        Winiecki Jakub

        Wiśniewski Mikołaj

        Woźniak Konrad

        Zapała Mateusz

        J.Kozakowski

        D.Jesiotr

        J.Iwański

        R.Kiesz

        III m.

        powiat

        Mistrzostwa powiatu w mini piłce nożnej dziewcząt

        6d

        4c

        Łacic Oliwia

        Z.Nowak

        R.Kiesz

        V m.

        powiat

        chłopców

        6d

        6d

        5b

        5a

        4c

        4c

        Woźniak Konrad

        Gródka Maks

        J.Kozakowski

        D.Jesiotr

        M.Dobrowolski

        G.Pańczyk

        B.Pawlik

        R.Kiesz

         

        II m. k2

        ogólnopolski

        Młodziczki

        6b

        Julia Beim

        N. Martuszewska

        J.Stańczak

        I m. k2

         

        II m. k2

        ogólnopolski

        XXXVI Memoriał K.Góreckiego

        6b

        J.Beim, N.Martuszewska

        A.Beim

        J.Stańczak

        III m. k1

        ogólnopolski

        Regaty im. Piotra Głażewskiego

        6b

        J.Beim

        J.Stańczak

        Inne

        miejsce

        szczebel

        nazwa

        klasa

        uczeń/zespół

        opiekun

        wyróżnienie

        ogólnopolski

        Konkurs wiedzy o zdrowiu „Meditest”

        6c

        Hanna Wilczyńska

         

        I m.

        II m.

        powiat

        Konkurs wiedzy o lesie

        6c

        5c

        Hanna Wilczyńska

        Ignacy Forysiewicz

        L.Morchat

        I m.

        Międzyszkolny

        I Sportowa Korneliada

         

        Reprezentacja szkoły

         

        Zakwalifikowała się

        ogólnopolski

        O, polskie przeboje

        6d

        Dominika Ptak

         

        I m.

        ogólnopolski

        Akcja „Pozytywna Energia” -„Warzywa i owoce spożywam codziennie”

        2a

        zespół

        Anna Pomarańska

        Karolina Andrzejak

        wyróżnienie

        diecezjalny

        Konkurs plastyczny „Mój kościół na Pomorzu”

        6b

        Natalia Zimińska

        B.Błażewicz

        Laureatka

        V m./rej.

        diecezjalny

        Konkurs wiedzy religijnej

        6b

        6a

        Natalia Zimińska

        Zosia Kowalska

        B.Błażewicz

        I m.

        Złoty medal

        wojewódzki

        Wojewódzkie Integracyjne Zawody Latawcowe

        6c

        5c

        Amelia Wiertel

        Katarzyna Adamska

        H.Protasiuk

        H.Protasiuk

        II m.

        Srebrny

        Srebrny

        srebrny

        wojewódzki

        Wojewódzki Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych

         

        6c

        4c

        5c

        Zespół

        Amelia Wiertel

        Borysewicz Jakub

        Goszczyński Cezary

        H.Protasiuk

        wyróżnienie

        ogólnopolski

        Zachowaj Trzeźwy Umysł

        5c

        Adamska K.


        O.Kurzak