Witaj

Prosimy o Wasze wsparcie Szanowni Rodzice i Przyjaciele naszej szkoły!

1% dla mojej szkoły

Szanowni Rodzice i Przyjaciele naszej szkoły!

    W związku ze zbliżającym się terminem rozliczenia podatku za rok 2019 zwracam się z prośbą o dokonanie odpisu  w wysokości 1% i przekazanie na potrzeby Szkoły Podstawowej Nr1. Od kilku lat otrzymujemy wsparcie finansowe w ramach tej akcji. Pozwala nam to unowocześniać i wzbogacać bazę szkoły – za co jesteśmy bardzo wdzięczni.
         Ucieszy nas każda złotówka, która zostanie  przekazana na rzecz „Kornelówki”. Z funduszy   pozyskanych w ubiegłym roku kupiono komputer, meble szkolne, pomoce do świetlicy pierwszaka. Ciągle jednak pojawiają się nowe potrzeby - dlatego Państwa wsparcie jest tak ważne.

W akcji tej korzystamy z pośrednictwa Fundacji na Rzecz PWSZ w Wałczu, która gromadzi środki finansowe dla naszej szkoły, a następnie umożliwia zakup pomocy i sprzętu potrzebnego w szkole.

Dziękuję za ewentualne wsparcie
Dyrektor szkoły Ewa Hołowska


W roku 2013, w ramach akcji "1% dla mojej szkoły" Kornelówka pozyskała kwotę 4.935,90 zł. Ze środków przekazanych przez Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła zakupiono meble do klasopracowni przyrodniczej i rewalidacyjnej, które zwiększyły komfort pracy nauczycieli i uczniów. Ponadto uzyskana dotacja wzbogaciła klasopracownie do zajęć rewalidacyjnych w pomoce dydaktyczne, co wpłynęło na atrakcyjność prowadzonych zajęć.

Galeria

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Wałczu
    ul. Robotnicza 23
    78-600 Wałcz
  • tel./fax (67) 387 30 55

    Szkoła posiada Elektroniczną Skrzynkę Podawczą na platformie ePUAP
    /sp1walcz/SkrytkaESP

Galeria zdjęć