Uczniowie

        • Nasze sukcesy

        • Osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021

          Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wałczu im. Kornela Makuszyńskiego


          Osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019

          Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wałczu im. Kornela Makuszyńskiego

          Sukcesy_uczniow.pdf


           

          Osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018

          Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wałczu im. Kornela Makuszyńskiego

          Sukcesy_edukacyjne__w_roku_szkolnym_2017-18-_poprawione.pdf

           


          Osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017

          Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wałczu im. Kornela Makuszyńskiego

           

          Blok humanistyczny

          miejsce

          szczebel

          nazwa

          klasa

          uczeń

          opiekun

          wyróżnienie

          ogólnopolski

          Konkurs Literacki „Niektórzy lubią poezję”

          6b

          Natalia Zimińska

          J.Bartosik

          wyróżnienie

          powiat

          Powiatowy mały konkurs recytatorski

          6b

          Natalia Zimińska

          J. Bartosik

          wyróżnienie

          ogólnopolski

          Konkurs Języka Angielskiego

          5c

          Ignacy Forysiewicz

          O.Kurzak

           

          gminny

          Konkurs Języka Angielskiego

          6d

          Maja Stasiak

          O.Kurzak

          Blok matematyczny

          miejsce

          szczebel

          nazwa

          klasa

          Uczeń/zespół

          opiekun

          laureat

          ogólnopolski

          Konkurs matematyczny PANDA

          5c

          Cezary Goszczyński

          M.Biesiada

          finaliści

          Etap rejonowy

          Kuratoryjny Konkurs matematyczny dla uczniów szkół podstawowych

          5c

          Katarzyna Adamska

          Ignacy Forysiewicz

          Cezary Goszczyński

          M.Biesiada

          finalista

          wojewódzki

          Kuratoryjny Konkurs matematyczny dla uczniów szkół podstawowych

          5c

          Cezary Goszczyński

          M.Biesiada

          I

          Powiat

          Konkurs Powiatowy

          4c

          Jan Gwozdecki

          R.Adamski

          II

          powiat

          Konkurs Powiatowy

          4c

          Mikołaj Dobrowolski

           

          II

          powiat

          Konkurs Powiatowy

          5c

          Ignacy Forysiewicz

          M.Biesiada

          I w kl.6

          powiat

          Konkurs Powiatowy

          5c

          Cezary Goszczyński

          M.Biesiada

          Wyróżniona/Żaczek

           

          międzynarodowy

          Konkurs Kangur Matematyczny 2017

          2

          Lorek Wiktoria

          Kaziukajtis Przemysław

          B.Szymańska

           

          Wyróżnieni/Maluch

          Międzynarodowy

          Konkurs Kangur Matematyczny 2017

          3

          Stemler Mateusz

          Świechowski Wiktor

          Niewulska Gabriela

          Ewa Rogulska

          Wyróżnieni/Maluch

          Międzynarodowy

          Konkurs Kangur Matematyczny 2017

          4

          Dobrowolski Mikołaj

          Niewulska Aleksandra

          Kluzek Janusz

           

          Beniamin

          Bardzo dobry Wyróżnienie

          Międzynarodowy

          Konkurs Kangur Matematyczny 2017

          5

          Cezary Goszczyński, Ignacy Forysiewicz

          M.Biesiada

          Wyróżnienie/Beniamin

          Międzynarodowy

          Konkurs Kangur Matematyczny 2017

          6c

          6d

          Hanna Wilczyńska

          Maja Stasiak

          M.Adamska

          R.Adamski

          Sukcesy sportowe

          miejsce

          szczebel

          nazwa

          klasa

          Uczeń/zespół

          opiekun

          II m.

          III m.

          I m.

          III m.

          III m.

          III m.

          II m.

          II m.

          II m.

          III m.

          III m.

          powiat

          Mistrzostwa powiatu w drużynowych biegach przełajowych

          6d

          6d

          6c

          5b

          5a

          4c

          4c

          4c

          4c

          4b

          4b

          Ola Kucybała

          Gródka Maks

          Alicja Łuczak

          Sz. Bodak

          D.Jesiotr

          Mikołaj Dobrowolski

          J.Marcinkowska

          N.Sójka

          J.Wiśniewska

          Bartek Krawczyk

          Maks Zacharczuk

          A. Jarczewska

          R.Kiesz

          J.Iwański

          II m.

          powiat

          Mistrzostwa powiatu w mini piłce siatkowej dziewcząt

          6d

          6d

          6d

          6c

          6c

          6c

          6c

          6c

          Kucybała Ola

          Ptak Dominika

          Stasiak Maja

          Wiktoria Bania

          Ewa Kolorz

          Alicja Łuczak

          Małgosia Radkiewicz

          Kamila Sydonowicz

          A.Jarczewska

          III m.

          powiat

          chłopców

          6d

          6d

          6d

          6d

          6d

          6c

          6c

          6c

          Zapała Mateusz

          Woźniak Konrad

          Gródka Maks

          Kowalski Damian

          Szatkowski Jan

          Cichoń Konrad

          Krawczyk Jakub

          Mazurkiewicz Grzegorz

           

          R.Kiesz

          III m.

          powiat

          Mistrzostwa powiatu w mini piłce ręcznej dziewcząt

          6d

          6d

          6d

          6c

          6c

          6c

          Kucybała Ola

          Ptak Dominika

          Stasiak Maja

          Szczygłowska

          Zaborowska Kasia

          Zduniewicz

          A.Jarczewska

          III m.

          powiat

          chłopców

          6d

          6d

          6d

          6c

          6c

          6b

          6b

          6b

          Winiecki Jakub

          Woźniak Konrad

          Zapała Mateusz

          Gderczyk

          Krawczyk

          M.Raczyński

          D. Bogusław

          A.Gajowiecki

          J.Iwański

          R.Kiesz

          B.Pawlik

          B.Hertel

          II m.

          powiat

          Mistrzostwa powiatu w czwórboju LA dziewcząt

          6d

          6d

          6d

          6c

          6c

          Kucybała Ola

          Ptak Dominika

          Łacic Oliwia

          Kolorz Ewa

          Łuczak Alicja

          B.Pawlik

          II m.

          powiat

          chłopców

          6d

          6d

          6c

          6c

          5a

          Gródka Maks

          Winiecki Jakub

          Kuś Andrzej

          Mazurkiewicz

          D.Jesiotr

          B.Hertel

          R.Kiesz

          I m.

          powiat

          Mistrzostwa powiatu w mini piłce koszykowej dziewcząt

          6d

          6d

          6d

          6d

          6d

          Dutkowska Ula

          Kucybała  Ola

          Łacic Oliwia

          Ptak Dominika

          Stasiak Maja

          A.Jarczewska

          I m.

          powiat

          chłopców

          6d

          6d

          6d

          6d

          6d

          5b

          5a

          Kowalski Damian

          Winiecki Jakub

          Wiśniewski Mikołaj

          Woźniak Konrad

          Zapała Mateusz

          J.Kozakowski

          D.Jesiotr

          J.Iwański

          R.Kiesz

          III m.

          powiat

          Mistrzostwa powiatu w mini piłce nożnej dziewcząt

          6d

          4c

          Łacic Oliwia

          Z.Nowak

          R.Kiesz

          V m.

          powiat

          chłopców

          6d

          6d

          5b

          5a

          4c

          4c

          Woźniak Konrad

          Gródka Maks

          J.Kozakowski

          D.Jesiotr

          M.Dobrowolski

          G.Pańczyk

          B.Pawlik

          R.Kiesz

           

          II m. k2

          ogólnopolski

          Młodziczki

          6b

          Julia Beim

          N. Martuszewska

          J.Stańczak

          I m. k2

           

          II m. k2

          ogólnopolski

          XXXVI Memoriał K.Góreckiego

          6b

          J.Beim, N.Martuszewska

          A.Beim

          J.Stańczak

          III m. k1

          ogólnopolski

          Regaty im. Piotra Głażewskiego

          6b

          J.Beim

          J.Stańczak

          Inne

          miejsce

          szczebel

          nazwa

          klasa

          uczeń/zespół

          opiekun

          wyróżnienie

          ogólnopolski

          Konkurs wiedzy o zdrowiu „Meditest”

          6c

          Hanna Wilczyńska

           

          I m.

          II m.

          powiat

          Konkurs wiedzy o lesie

          6c

          5c

          Hanna Wilczyńska

          Ignacy Forysiewicz

          L.Morchat

          I m.

          Międzyszkolny

          I Sportowa Korneliada

           

          Reprezentacja szkoły

           

          Zakwalifikowała się

          ogólnopolski

          O, polskie przeboje

          6d

          Dominika Ptak

           

          I m.

          ogólnopolski

          Akcja „Pozytywna Energia” -„Warzywa i owoce spożywam codziennie”

          2a

          zespół

          Anna Pomarańska

          Karolina Andrzejak

          wyróżnienie

          diecezjalny

          Konkurs plastyczny „Mój kościół na Pomorzu”

          6b

          Natalia Zimińska

          B.Błażewicz

          Laureatka

          V m./rej.

          diecezjalny

          Konkurs wiedzy religijnej

          6b

          6a

          Natalia Zimińska

          Zosia Kowalska

          B.Błażewicz

          I m.

          Złoty medal

          wojewódzki

          Wojewódzkie Integracyjne Zawody Latawcowe

          6c

          5c

          Amelia Wiertel

          Katarzyna Adamska

          H.Protasiuk

          H.Protasiuk

          II m.

          Srebrny

          Srebrny

          srebrny

          wojewódzki

          Wojewódzki Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych

           

          6c

          4c

          5c

          Zespół

          Amelia Wiertel

          Borysewicz Jakub

          Goszczyński Cezary

          H.Protasiuk

          wyróżnienie

          ogólnopolski

          Zachowaj Trzeźwy Umysł

          5c

          Adamska K.


          O.Kurzak

           

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 1 w Wałczu
      • sekretariat@kornelowka.com
      • sekretariat@kornelowka.com
      • b.patrzek@kornelowka.com
      • tel./fax (67) 387 30 55 Szkoła posiada Elektroniczną Skrzynkę Podawczą na platformie ePUAP /sp1walcz/SkrytkaESP
      • ul. Robotnicza 23 78-600 Wałcz
      • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu reprezentowana przez dyrektora Ewę Hołowską -Kędzierską, tel. 673873055, e-mail sekretariat@kornelowka.com
      • Małgorzata Piesiak Kontakt: m.piesiak@kornelowka.com tel. 67 3873055